YouTube i wnętrza?

Klasyczne oglądanie telewizji powoli odchodzi do przeszłości. Teraz większość ludzi chce wybierać to, co ogląda, więc popularne platformy z serialami i filmami są bardzo popularne. Tak samo jak YouTube, który stał się skarbnicą wiedzy i inspiracji. Czy w takim razie wnętrzarze też tam znajdą coś dla siebie?

W dzisiejszych czasach jest wręcz nawał inspiracji dotyczących dosłownie każdego aspektu życia. Od mody i ubrań, przez diety i bycie fit, aż po wnętrza i dodatki do nich. Portale pokazujące perfekcyjne stylizacje wręcz mnożą się każdego dnia i można przebierać w pięknych ujęciach. Jednak czy w internecie można znaleźć same zdjęcia? A może są kanały na YouTube, gdzie można zainspirować się?

Jak najbardziej! I nie są to tylko zagraniczne kanały. Pojawiły się także nasze rodzime, po polsku, gdzie są nie tylko proste DIY, ale całe home toury. Co w takim razie przyciągnęło moją uwagę w ostatnim czasie?

Na wstępie Magda z Wnętrza Zewnętrza, która w swoich filmach pokazuje polskie wnętrza, omawia rozwiązania, pokazuje metamorfozy, ale także porusza ważne dla niej tematy. Magda jest bardzo ciepłą, otwartą osobą, która w konkretnej formie umie wypunktować wszystkie plusy i minusy.

Kolejną świetną kobietą udzielającą się na YouTube jest Joanna z GREEN CANOE, która swoim kojącym głosem nie tylko opowiada o poradach wnętrzarskich czy sprytnych trikach, ale także o ogrodzie.

Bliskopoznania.pl to kanał, dzięki któremu można nacieszyć oko pięknymi domami i zasięgnąć informacji na temat aktualnych rozwiązań. W filmach są omówione plany domów, poszczególne pomieszczenia oraz wykorzystane elementy.

Jeżeli lubisz oglądać zagraniczne kanały to także mam coś dla Ciebie.

Propozycja dla osób, które fascynują małe przestrzenie. Bryce z Living Big in A Tiny House pokazuje maleńkie domy zlokalizowane w różnych, nie całkiem oczywistych lokacjach, a także przedstawia historie oraz opinie mieszkańców.

Energiczna Alexandra Gater nie tylko wprawi w dobry nastrój swoim nastawieniem, ale także pokaże co można zdziałać we wnętrzach.

Na YouTube jest szeroki wachlarz kanałów – od tworzonych przez indywidualnych twórców po takie będące kolejnym kanałem social media dla firm. Można przebierać w propozycjach i wyszukać to, co akurat jest potrzebne lub po prostu najbardziej przyciąga uwagę. Dlatego warto szukać i subskrybować, a nie tylko zapisywać kolejne, piękne zdjęcia.