Jestem absolwentką Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i od lat jestem związana z budownictwem. Wychowywałam się w rodzinie prowadzącej firmę budowlaną, która działa na rynku od dwóch pokoleń. Pomagałam przy realizacjach projektów oraz prowadzeniu firmy, więc architektura wnętrz była naturalnych wyborem będącym sumą zamiłowania do aranżacji pięknych wnętrz i rodzinnych tradycji.

Lubię innowacyjne, modne rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Chętnie biorę udział w konferencjach oraz szkoleniach zarówno w Polsce, jak w innych krajach. Brałam udział w szkoleniach produktowych m.in. takich firm, jak Kermi, Kaldewei, Kludi, czy Barlinek. Dodatkowo udzielam się również na autorskim blogu, gdzie odpowiadam na pytania, które pojawiają się w trakcie rozmów z klientami, a także gdzie dzielę się ciekawostkami dotyczącymi projektowania wnętrz.

Poza tym z chęcią wypowiadam się gościnnie na innych portalach oraz blogach wnętrzarskich (m.in. mebleportal.pl; kuchnieportal.pl, Make It HomeJuż ja was urządzę), a także biorę udział w wydarzeniach: od 2015 roku jestem jurorem w konkursie Dobry Design, natomiast w 2018 roku w ramach 4 Design Days udzielałam porad wnętrzarskich przy współpracy z Dobrze Mieszkaj.