Wyklej dziecięce marzenia

Pokój dla dziecka to strefa, gdzie nie panują określone zasady wnętrzarskie. To przestrzeń, gdzie można popuścić wodze fantazji i dać się ponieść dziecięcym marzeniom. W końcu kiedy będzie lepszy czas na to, aby mieć w pokoju prawdziwą dżunglę albo baśniową rzeczywistość?

Dziecko to niemała inwestycja, ale za to ogromna radość. Każdy chciałby zapewnić swojemu maluchowi wszystko, co najlepsze. W końcu nie ma nic piękniejszego niż szczery uśmiech pociechy. Dlatego kiedy córeczka jest na etapie księżniczek to chce się zapewnić jej królewski pokój, a gdy zaczyna marzyć o tym, żeby zostać weterynarzem to myśli się o dekoracjach ze zwierzętami w roli głównej… Okay, jasne, ale kogo stać na to, żeby ciągle zmieniać wystrój dziecięcego pokoju?

Z pomocą przychodzą naklejki, które można zastosować w pokoju pociechy. Ich koszt jest zależny od wielkości, więc można dopasować je zarówno do koncepcji na wnętrze, jak i do możliwości swojego portfela. Dodatkowo montaż i demontaż nie jest trudny, więc jeżeli po roku czy dwóch dziecko zmieni zainteresowania to nie będzie większego problemu.

naklejki-1

Ilość naklejek jakie są dostępne w sklepie Tenstickers sprawia, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego dziecka. W ofercie są zarówno bajkowe postacie, jak i imiona, miarki wzrostu, zwierzęta, chmurki, planety, drzewa i wiele więcej. Decydując się na dany wzór możesz ustalić jego wielkość, a także sprawdzić jak będzie wyglądać na danym kolorze ściany, co może ułatwić ostateczny wybór.

Istotną informacją jest fakt, że naklejki mogą pojawić się nie tylko na ścianach, ale i na meblach, dzięki czemu stonowany, biały mebel może stać się wyśnioną komodą w chmury. W związku z tym można zdecydować się na neutralny mebel, który urozmaici się dowolnym wzorem, a kiedy dziecko podrośnie to nie będzie trzeba od razu myśleć o wymianie całego umeblowania.

naklejki-2

O czym warto pamiętać zanim zdecydujesz się na zakup danej naklejki? Podstawą oczywiście jest opinia małego domownika, ale równie ważny jest pomiar, aby mieć pewność, czy dany wymiar jest odpowiedni, a także upewnienie się, czy wybrana naklejka będzie dobrze wyglądać na danym kolorze ściany. Zamawiając naklejkę z Tenstickers otrzymasz również kopię projektu, której możesz użyć jako szablonu i sprawdzić jak wygląda przed umieszczeniem nabytej naklejki właściwej. To upewni Cię w przekonaniu, że dokonałeś najwłaściwszego wyboru.

Zdjęcia naklejek: tenstickers.pl

Fot. It’s Great To Be Home via Foter.com / CC BY-NC