Włoski klimat we wnętrzu

Marzysz o tym, aby przez cały rok czuć się, jak na wakacjach we Włoszech? Przy okazji nie chcesz wydać fortuny na włoski blichtr? Mam dla Ciebie rozwiązanie – klimat włoskiej, słonecznej uliczki w Twoich czterech ścianach.

Z czym kojarzą Ci się Włochy? Dla mnie to słoneczne, leniwe popołudnia, wino i sjesta. Poza tym wąskie, brukowane uliczki, kwiaty na parapetach i balkonach, wygodne siedziska i filiżanki pełne aromatycznej kawy. Mogłabym wymienić jeszcze kilka skojarzeń, jednak wszystkie sprowadzają się do jednego, czyli do poczucia, że nie trzeba nigdzie się spieszyć, a także, że ważne jest tu i teraz.

W związku z postem Okiennice we wnętrzu pomyślałam, że warto podsumować swoje przemyślenia na temat włoskiego klimatu w domowym zaciszu. Jakie elementy warto wprowadzić, aby poczuć się, jak na wiecznych wakacjach?

Produkty: płytki cegłopodobne, lustro-okno, parawan, lampa nr 1, lampa nr 2, tapeta, profil dekoracyjny, poszewka nr 1, poszewka nr 2, dywan, stolik, fotel

Moim zdaniem nie powinno zabraknąć wygodnego fotela, w którym można odetchnąć, a także designerskiego stolika do odstawiania filiżanki z kawą. Przydadzą się na pewno wygodne, wzorzyste poduszki oraz przyjemny w dotyku dywan. Połączyłabym proste rozwiązania takie, jak okiennice z nutą dobrego designu. Całość ma wpisywać się w klimat przyjemnego, wakacyjnego popołudnia.