Relacja ze spotkania z marką BM Housing

Dobry design, kreatywni blogerzy oraz piękne wnętrza – esencja piątkowej wyprawy do Warszawy. Jednak nie będę sobą, jeżeli nie napiszę czegoś więcej.

BM Housing - aranżacja, fot. Agnieszka Buchta
BM Housing – aranżacja, fot. Agnieszka Buchta

Zacznę od tego, że spotkanie miało miejsce w domu Joanny Markus, który można zobaczyć między innymi na weranda.pl. Nie ukrywam, iż niezwykłym uczuciem było wejście do cudzych wnętrz znanych ze zdjęć. Zwłaszcza jeżeli miało się możliwość uczestniczenia w aranżowaniu jednej z czterech przestrzeni. W moim przypadku było to tworzenie miejsca w ogrodzie inspirowanego mood boardem Izy Zięby z Finch at home. Od razu muszę wspomnieć o tym, że współpraca z tą kobietą jest niezwykłą przyjemnością!

BM Housing, fot. Agnieszka Buchta
BM Housing, fot. Agnieszka Buchta

Przy okazji zapoznałam się z produktami dystrybuowanymi przez BM Housing. Największe wrażenie zrobiły na mnie szklane elementy, ponieważ zachwycały kolorami oraz formami. Określiłabym je mianem holenderskiej subtelności, bo mimo swoich gabarytów sprawiały wrażenie lekkich.

BM Housing - aranżacja, fot. Agnieszka Buchta
BM Housing – aranżacja, fot. Agnieszka Buchta

Również nie omieszkałam podejrzeć aranżacji innych blogerów. Przy okazji zamieniłam z nimi kilka słów oraz wizytówek. Każda ze stworzonych przestrzeni charakteryzowała się indywidualizmem, ale i designerskim podejściem do tematu. Podoba mi się, iż nie zabrakło kolorowych akcentów, które świetnie podkreślały klimat całości.

Nie mogę nie wspomnieć o wykładzie Małgorzaty Andryszczyk, bo jest to barwna, uśmiechnięta kobieta, która zwięźle przybliżyła nam temat stylu holenderskiego. Poza tym BM Housing zadbało o pyszne jedzenie oraz odpowiednią atmosferę, dzięki czemu każdy czuł się swobodnie, więc śmiało napiszę, że będę pozytywnie wspominać dzień 30 maja.