Prezenty dla niego

Skoro podpowiedziałam Ci, co może przydać się kobiecie, która lubi praktyczne prezenty to teraz coś dla mężczyzny o podobnym guście. Lista ma charakter subiektywny, jednak może być wskazówką w czasie gonitwy za prezentami.

Myśląc o czymś pod choinkę dla mojego męża od razu zaczęłam analizować co on lubi robić na co dzień i jakie są jego małe przyjemności. W związku z tym skupiłam się na grach planszowych pitych przy dobrej kawie w domowym zaciszu, a że przy okazji mój mąż jest praktyczny i zorganizowany to nie mogło zabraknąć gadżetów ułatwiających życie.

prezenty

Produkty: zaparzacz do kawy, otwieracz do butelek, słodycze, kubek termiczny, szlafrok, gra planszowa, scyzoryk, organizer na biurko, kapcie

Na szczęście wyuczyłam w sobie zwyczaj kupowania prezentów w sposób przemyślany i to już od połowy listopada. Dzięki temu wiem, że to, co sobie upatrzyłam przyjdzie na pewno na czas, a poza tym zawsze zostanie trochę czasu na ewentualny zwrot, czy wymianę. Tak samo jest również i w tym roku – jest połowa grudnia i większość prezentów już jest nawet zapakowana w kolorowe, świąteczne papiery. To oszczędza niepotrzebnego, przedświątecznego stresu – przecież te kilka dni przed Wigilią powinno się cieszyć klimatem, a nie przepychać między tabunem ludzi w centrum handlowym.

A Ty w jaki sposób przygotowujesz prezenty dla najbliższych?

Fot. jestrudo.pl