Lampa do sypialni

Już nie raz i nie dwa pisałam o tym, że oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę we wnętrzu. Nie można bagatelizować jego wagi, ponieważ nie tylko umożliwia nam przebywanie w danej przestrzeni nawet w środku nocy, ale również buduje klimat i podkreśla wybrane elementy. W związku z tym postanowiłam przedstawić Wam trzy propozycje do sypialni w stylu klasycznym.

Lampa, zdjęcie: Zara Home
Lampa, zdjęcie: Zara Home

Moim faworytem jest lampa z Zara Home. To esencja dobrego stylu, która doda wnętrzu odpowiedniego wyrazu. Równie dobrze sprawdzi się w jasnych, jak i w ciemnych sypialniach za sprawą swojej przeźroczystej podstawy. Mimo swoich gabarytów wydaje się lekka, a to dzięki użytym materiałom.

Lampa Klabb, zdjęcie: Ikea
Lampa Klabb, zdjęcie: Ikea

Lampa z Ikei nie jest równie wyrafinowana, co poprzednia, jednak nie można jej odmówić klasycznego wyrazu z nutką nowoczesności. Za sprawą tkaniny na abażurze można uzyskać delikatne, przytłumione światło, które doskonale się sprawdzi w tak intymnym miejscu, jak sypialnia.

Lampa Tuxedo, zdjęcie: Home&You
Lampa Tuxedo, zdjęcie: Home&You

Ostatnia propozycja pochodzi z Home&You. To bardzo efektowna propozycja z podstawą z ceramiki, która została utrzymana w czarno-srebrzystej kolorystyce. To ciemna, trochę ciężka opcja dla osób lubiących zdecydowane rozwiązania. Walorem kolekcji Tuxedo jest fakt, iż można w niej również znaleźć wazony, ramki na zdjęcia oraz świeczniki.

Ciekawe lampy znajdziecie również na stronie lampy.pl.