Konfrontacja Śnieżka Satynowa – AdBuster

Tak jak większość ludzi nawet nie łudzę się, iż reklamy pokazują prawdę. W związku z tym zachęcam Was do zobaczenia konfrontacji reklamy z rzeczywistością, którą przeprowadził AdBuster i dotyczyła ona farb często goszczących w naszych domach. Ostrzegam, że możecie przeżyć niemałe zdziwienie.

Przyznam, że zanim obejrzałam ten film trwający prawie trzynaście minut to byłam przekonana, że zawsze będę używać farb firmy Dulux. Przetestowałam je na tysiąc sposobów i zazwyczaj był to świetny wybór zarówno pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym. Mimo drobnych uwag zawsze wracałam do tych farb, ale wszystko zmieniło się w weekend, a to za sprawą AdBustera.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że na co dzień dzieci nie biegają z rękami umazanymi czekoladą, ani też nie mają w zwyczaju malować szminką po ścianach. Jednak to nie zmienia faktu, iż z doświadczenia wiem, że różne sytuacje zdarzają się w domu i to w najmniej oczekiwanych momentach, dlatego warto mieć zaufanie do swojej farby.

Co sądzicie o wynikach tej konfrontacji?

  • Magda Motrenko

    Nie jestem zaskoczona. Malowaliśmy trzy miesiące temu Duluxem pokój syna i już zdążyłam się przekonać, że farbę da się zmyć 🙂 Na szczęście mamy jeszcze trochę farby, by zamalowywać ubytki.

    Najgorsze są pastele olejne. Szorowania jak ze szminką… makabra! 🙂

    • My mamy Duluxa w naszym aneksie kuchennym z kątem do jedzenia szybkich posiłków i raz miałam sytuację, kiedy niestety coś poważniejszego chlapnęło na ciemniejszą ścianę… Najpierw próbowałam usunąć nie tak dużą plamę, ale skończyło się na malowaniu całego pasa, jednak sądziłam, że to taka jednorazowa wpadka, bo słabe plamy znikają bardzo szybko. Aczkolwiek po obejrzeniu tego testu postanowiliśmy wykorzystać Śnieżkę przy zbliżającym się malowaniu – zobaczymy w praktyce, czy będzie różnica.