Kobiece dodatki do biura

Czasami lubię popuścić wodze fantazji i zapomnieć, że dzielę mój kąt do pracy z mężem. Wtedy pojawia się w głowie wizja lekkiego, jasnego biurka na którym może jest niewiele elementów, ale są kobiece i praktyczne. Dzisiaj właśnie jest taki dzień, kiedy mam ochotę pomarzyć o tym swoim przyszłym miejscu do pracy. Jesteś ciekawy, co bym kupiła?

Marzenia to cele z datą realizacji. – to moje motto od kilku miesięcy. Marzenia nie muszą być wcale duże, aby uznać je za warte realizacji. Jednak, aby przejść od ustalenia celu do finalizacji trzeba mieć dobry plan działania. W moim przypadku to wizualizacja idealnego miejsca pracy – takiego, w którym będzie dobrze projektowało się wnętrza, a także pisało inspirujące teksty.

Produkty: zegar, piórnik, notes, ramka, linijka, taca, przycisk do papieru, pojemnik na długopisy, lampka biurowa, klepsydra

Miejsce pracy powinno zachęcać do wykonywania codziennych obowiązków. To przestrzeń, która powinna być przede wszystkim komfortowa dla kręgosłupa, ale również przyjemna dla oka. Nie może zabraknąć w niej niczego, co ułatwia pracę – przyborów papierniczych, lampki biurowej, zegara, czy notesu na pilne notatki. Dodatkowo bibeloty takie, jak taca na drobiazgi, czy przycisk do papieru na pewno uprzyjemnią pracę i może nawet ją usprawnią, jeżeli również masz tak, że w ferworze pracy niekoniecznie wszystko od razu odkładasz na miejsce.

Przy organizowaniu swojej idealnej przestrzeni do pracy pamiętaj o tym, że ma nie tylko być estetyczna, ale przede wszystkim ergonomiczna. Drobiazgi są przyjemnym uzupełnieniem, ale podstawą jest wygodne biurko i krzesło, na którym bez problemów (i bólu!) wysiedzisz cały dzień.